Sīkfailu politika

Kas ir sīkfaili?

Sīkfaili ir datnes jeb informācijas elementi, kas var tikt saglabāti sistēmā vai Lietotājam piederošajās internetam pieslēdzamajās ierīcēs, kad Lietotājs apmeklē uzņēmuma SIA LEKON tīmekļa vietni/vietnes. Uzņēmums SIA LEKON izmanto sīkfailus, lai atvieglotu tīmekļa vietnes/vietņu izmantošanu un sniegtu Jums kā Lietotājam vērtīgāku pieredzi. Uzņēmums SIA LEKON nespēj personīgi identificēt Lietotāju, izmantojot šo informāciju. Sīkfaili paši par sevi nesniedz identificējošu informāciju par atsevišķu Lietotāju, tikai, izmantojot pēc nejaušības principa veidotu identifikācijas zīmi, par Jums piederošo datoru vai mobilo ierīci.

Kā uzņēmums SIA LEKON izmanto sīkfailus?

Lai gūtu vislabāko pieredzi no uzņēmuma SIA LEKON tīmekļa vietnes, Jums ir jāatļauj sīkfailu lietošana. Uzņēmums SIA LEKON izmanto sīkfailus, lai sniegtu Jums labāku pieredzi. Uzņēmuma SIA LEKON tīmekļa vietne piedāvā noteiktas iespējas, kas ir pieejamas tikai tad, ja Jūs atļaujat sīkfailu lietošanu.

  • Sīkfaili palīdz tīmekļa vietnes Lietotājiem un saglabā to pierakstīšanās statusu.
  • Lielākā daļa sīkfailu ir “sesijas sīkfaili”, kas nozīmē, ka tie tiek automātiski izdzēsti no tīmekļa vietnes Lietotāja cietā diska sesijas beigās, kad Pieteikuma iesniedzējs/Lietotājs pamet tīmekļa vietni. Tomēr “pastāvīgie sīkfaili” tiek saglabāti savā vietā, vairākkārtēji apmeklējot mūsu tīmekļa vietnes.

Uzņēmuma SIA LEKON vai tā filiāles/filiāļu, kopuzņēmuma partnera/-u, aģentūru, meitasuzņēmumu un klientu tīmekļa vietne/-s, kā arī atsevišķas uzņēmuma SIA LEKON tīmekļa vietnes lapas, ko uzņēmums nekontrolē. Lietotājam jāpārbauda, kāda veida sīkfailus šāda filiāle/filiāles, kopuzņēmuma partneris/-i, aģentūras, meitasuzņēmumi un klienti var izvietot uz viņa/-s datora/internetam pieslēdzamajām ierīcēm, un jāizvērtē, vai lietot šīs tīmekļa vietnes.

Kad Lietotājs ir piekļuvis uzņēmuma SIA LEKON tīmekļa vietnei/vietnēm, Lietotājs piekrīt uzņēmuma sīkfailu lietošanai. Ja Lietotājs nepiekrīt sīkfailu lietošanai, Lietotājam nevajadzētu izmantot uzņēmuma SIA LEKON tīmekļa vietni/vietnes. Ja sīkfaili ir atspējoti, tas var ietekmēt Lietotāja pieredzi, izmantojot uzņēmuma SIA LEKON tīmekļa vietni/vietnes.

Kā pārvaldīt vai atteikties no uzņēmuma SIA LEKON sīkfailiem?

Kā Lietotājam, Jums ir izvēle bloķēt vai izdzēst sīkfailus, bet lūdzu, ņemiet vērā, ka gadījumā, ja sīkfaili ir atspējoti, tas var ietekmēt Lietotāja pieredzi, izmantojot uzņēmuma SIA LEKON tīmekļa vietni/vietnes.

Jūs varat apskatīt uzņēmuma SIA LEKON sīkfailu sarakstu, lai uzzinātu vairāk par to, kāda veida sīkfailus mēs izmantojam, un to, kā pārvaldīt sīkfailu izvēles.